Skutečně viditelná reklama! Dej o sobě vědět a buď vidět

Jak udělat firmě nebo výrobkům nepřehlédnutelnou a viditelnou reklamu? Využij velkoplošný tisk a nech si vyrobit potisky na auta, bannery, papír a jakýkoli jiný materiál v té nejlepší kvalitě. Důraz je přitom kladen na dostatečné rozlišení, aby byl digitální tisk co nejkvalitnější.

Samolepící fólie

Potisknutý materiál od firmy MarkSimon je skutečně odolný a v závislosti na druhu materiálu je schopen vydržet až několik let, ať už v interiéru nebo exteriéru. Například samolepící fólie se mohou instalovat přímo na zeď, tvoje reklama tak bude výrazná a lidem vždy na očích. Tento způsob reklamy nalezneš například v klubech nebo restauracích. Ve výkladních oknech některých obchodů nebo služeb můžeš naopak vidět „dírkovanou“ fólii, která má specifický efekt průhlednosti. Na internetových stránkách http://www.marksimon.cz/tisk/velkoplosny-digitalni-tisk/ je uloženo krátké video, které velkoplošný digitální tisk zobrazuje, zajímá tě tedy celý proces, video určitě shlédni.

Velkoplošní tisk na onewayvision folii („dírkovaná“ fólie s efektem průhlednosti z jedné stany) instalovaná na výkladce poboček Unicredit.

Plexi stojánky

Jiný způsob reklamy tvoří plexi stojánky. Ty ti firma MarkSimon vytvoří na přání dle tvého stylu. Stojánky jsou zajímavé a poutají pozornost velkého množství zákazníků, ať už v obchodech, bankách nebo třeba lékárnách. Pro výrobu se používají kvalitní akrylátové desky. Pultový stojánek lze polepit samolepící fólií s digitálním tiskem různé barvy a zkombinovat ho s plotterovým ořezem. I výrobu plexi stojánků můžeš shlédnout na internetu, rozšíříě si tedy své obzory a uděláš si názor na tento způsob reklamy.

Stojánek z plexiskla, který propaguje produkty zn. Malboro.

Velkoplošný tisk na různé materiály a plexi stojánky poskytují efektivní způsob reklamy pro tvou firmu či její produkty. Tato reklama je odolná, viditelná a plně funkční, zkus ji tedy použít i ty a propaguj svoji značku ještě více, než tomu bylo dodposud.