Tipy na nejlepší wellness pobyty se slevou – zažijte pořádný relax za pár korun

Nemáš moc času ani peněz nazbyt, nicméně bys potřeboval alespoň na pár dní „vypnout“, odjet někam pryč z pochmurného města a od okolí, jež tě denně obklopuje? Už tě unavuje denní stereotyp a rád by ses se zbavil zimní depky i stresu? Tím nejlepším východiskem z nudných dní je dopřát si prodloužený víkend, během kterého můžeš pořádně relaxovat, užít si procházky v přírodě, prožít spoustu zábavy a získat nové zážitky. A to vše pouze za pár korun!

Neděláme si z tebe v žádném případě srandu. I za babku můžeš zažít luxusní víkend na horách, ve vyhlášených lázních, či v některém z našich koutů napříč republikou, dokonce i v zahraničí. Máme pro tebe zaručené slevy na pobyty, které stojí za to využít. Vezmi svou partnerku a zamiřte za odpočinkem.

Co Vás na wellness pobytu může čekat?

Wellness pobyty jsou v současné době velmi oblíbené. A není se čemu divit, protože toho spousty nabízí. Jedná se vždy o balíček služeb, jež je obvykle určen pro dvě osoby. V prvé řadě zahrnuje ubytování nejčastěji v dvoupokojovém hotelovém pokoji nebo penzionu. Strava je obvykle zajištěna přímo v ubytovacím zařízení, a je v závislosti na dané nabídce, buď v ceně nebo zvlášť. Zajímavé jsou rozhodně wellness služby, jež každý balíček obsahuje. Může se jednat o volný vstup do vyhřívaného bazénu, vířivky, saun, aroma koupelí, na masáže a na další procedury.

Kromě relaxačních aktivit, jež je možné užívat v místě pobytu, můžete vyrazit ven do okolí. Projít je možné pěší túry, vyjet na kole po cyklostezkách, zamířit na svahy zalyžovat si, vyzkoušet místní běžecké stopy a užít si další volnočasové aktivity, jež jsou poblíž místa tvého pobytu k dispozici. Venkovní vyžití se samozřejmě odvíjí od lokality, kterou navštívíte. Je rozdíl, zda zamíříte na wellness do Mariánských Lázní, na termály do Bešeňové na Slovensko nebo zvolíte nějakou horskou oblast, kam lze spojit dohromady zimní radovánky i wellness. Beskydy, Jeseníky, Krkonoše, Krušné hory nebo třeba Šumava toho má rozhodně, co nabídnout. Záleží na vás, kde budete chtít prodloužený víkend strávit.

Ušetřete za wellness pro dva i přes 73 % z ceny!

Třeba prvně zmiňované Beskydy vychází vstříc návštěvníkům, kteří hledají kvalitní relaxaci na čerstvém vzduchu v klidném horském prostředí CHKO Beskydy. Kouzelné prostředí nabízí mnoho příležitostí pro víkendové pobyty a wellness pobyty a naleznete tady hned několik kvalitních wellness hotelů a penziónů poskytujících jednak příjemné ubytování, ale také výbornou kuchyni a nejmodernější wellness centra.

Hledáte-li nějaký příjemný a levný penzion v Beskydech, zmínit lze určitě penzion Ondřejník, který nabízí wellness pobyt s polopenzí a bylinnou koupelí nebo privátní vířivkou se 45% slevou, jen za 2 290 Kč pro dvě osoby.

19580_1

V tříhvězdičkovém hotelu Petr Bezruč tě 5-denní pobyt s bohatou polopenzí, bazénem se slanou vodou, infrasaunou, parní kabinou nebo solnou jeskyní vyjde jen na 1 999 Kč za osobu. Tato nabídka se 73% slevou je hodně lákavá.

Petr Bezruč

Do třetice vybíráme last minute relaxační pobyt v srdci Beskyd v rodinném hotelu U Lip*** Trojanovice. V balíčku za 2 490 Kč pro 2 osoby na 3 dny máte snídaně formou bufetu, tříchodové večeře – polévka, menu, dezert a neomezený vstup do sauny a fitness pro oba.

U Lip

Námi vybrané wellness pobyty najdete na Topsleva.cz.