Tohle doma nezažijete! Poznejte nevšední vzrušení při tantrické masáži

Už jste někdy slyšeli o tantrické masáži? Myslíme si, že aspoň trošku ano, ale možná nevíte, oč konkrétně jde. Třebas se domníváte, že jde o nějakou sexuální praktiku či erotickou masáž, ale není tomu tak. Tantra představuje uvolnění těla a mysli a pracuje si při ní se sexuální energií na úrovni psychoterapie. V podstatě nás má naučit přijmout vzrušení jako přirozenou věc a pochopit, že to není tabu. Tantra je totiž životní filosofie, která respektuje vše živé a ctí lidskou přirozenost.

Jak vážně dnes bereme sex?

Pánové, přiznejme si, často bereme sex jako nějakou večeři. Teď máme hlad, teď si dáme jídlo. A k milování často přistupujeme stejně. Máme potřebu v daný okamžik, takže to musí být hned a rychle. Ze sexu tak zmizela intimita, něha, jakási předehra a stal se z něj vyloženě fyzický výkon, který vede „pouze“ k vyvrcholení. Někdy nám mnohem víc záleží na tom, jak při tom vypadáme a kolik pozic v krátkém časovém úseku vystřídáme, s tím, že se domníváme, jak je to skvělé. Právě tantra masáž umožní sexualitu proměnit v jedinečný intenzivní zážitek plný energie, kterou lze čerpat klidně celý den.

V čem spočívá tantrická masáž?

Tantrická masáž probíhá přibližně dvě hodiny, může i více. Během této doby máte čas na to, abyste se dokázali uvolnit a posléze jednak prožili své vzrušení, jednak se jej naučili ovládat. Masáže neobnáší vzájemný kontakt, sex ani jiné nadstandardní praktiky. Ale vyvrcholení je zcela běžné. Pouze za pomoci dotyků, ať už rukou, peříčky nebo kožešinami, dosáhnete orgasmu.

Tento druh masáže začíná rituálem ve stoje. Masérka se nejdříve ukloní a poté rukama zlehka přejíždí kolem celého těla. Pracuje s energií, která se přenáší od hlavy až ke konečkům prstů. Pak zaboří ruce do vlasů a jemně masíruje hlavu. Už v této fázi pocítíte příjemné elektrizující napětí. Následují bezolejové doteky vleže na břiše skrze šátek, do kterého budete zprvu zahalení. Postupně masérka poodhaluje kousek po kousku, využívá při tom peříček, kožešin apod. Opečovává celé vaše tělo, totéž následuje po otočení na záda. Na řadu přichází olejová masáž, která je zaměřená na uvolnění a stimulaci intimních partií, při které může dojít až k orgasmu. Jde o to docílit stavu, kdy si uvědomíte, že vzrušení je součástí našich životů a není to nic, za co byste se měli stydět. Můžete se naučit, že ne vše musí mít nějaký výsledek, ale když necháte věci plynout, lze docílit silného zážitku.

Jak už bylo řečeno, pomocí této masáže je možné se naučit vyvrcholení oddálit. Pomáhá mužům, kteří mají problémy s erekcí. Zážitek, který vám toto uvolnění poskytne, je nenahraditelný, jedinečný, vzrušující i tajemný.

Chcete zažít ještě více erotiky?

Jak už bylo řečeno, při tantrickém stimulování nedochází k intimnějšímu kontaktu. Pokud toužíte po něčem intenzivnějším, erotičtějším, vyzkoušet můžete třeba nuru masáže. Nejde jen o pouhé dotyky rukama, ale masérka při nich využívá i další části svého nahého těla, je to tzv. masáž „tělo na tělo“. Očekávat můžete zvýšení tepové činnosti a prokrvení těch nejcitlivějších intimních oblastí vedoucí k maximálnímu potěšení a požitku. Dosáhnete nejen sexuálního vzrušení, ale rovněž celé řady smyslových vjemů. I relaxační erotické masáže snoubí příjemnou relaxaci s erotikou. V tomto případě lze využít různé masážní techniky, které vedou k dosažení či zvýšení sexuálního vzrušení a samozřejmě také k uspokojení bez klasického sexu.

Pokud si myslíte, že už jste vyzkoušeli vše, možná vás příjemně překvapí právě tantra, nuru nebo erotická masáž. Bez daných zkušeností tohle doma prostě prožít nemůžete! Na to si musíte zajít, takže se objednejte na https://www.secret-eroticmassage.cz/.