USAIN BOLT se objevil v New Yorku a představil nové boty PUMA IGNITE

Usain Bolt představitl ve středu, 11.února, v New York city nové běžecké boty PUMA IGNITE, které sportovci poskytují maximum z jeho vydané energie. Při této příležitosti se v srdci New Yorku sešli běžci, kteří v botách PUMA IGNITE v průběhu dne vytvářeli na běžeckých pásech energii. A jakmile potřebné enegie dosáhli, objevil se v záplavě světla, kouře a ohně Usain Bolt, nejrychlejší muž světa!

Usain Bolt přichází...svým typickým gestem ukazuje na boty.

Usain Bolt a jeho antré…svým typickým gestem ukazuje na nové běžečké boty.

Usain Bolt je držitelem 5 světových rekordů, který poprvé pokořil v roce 2008 na dráze 100 metrů běhu. Získal 14 zlatých medailů z nejlepších atletických soutěží a mistrovství. Za těmito skvělými výsledky stojí samozřejmě dřina a poctivé trénování, při kterém maximalizují energetický výkon a výsledek celého tréninku boty PUMA IGNITE, jež si zamiloval.

Usain Bolt o svých nových botách řekl: „Vždycky jsem si užíval show a tahle byla skvělá. Sledovali jsme rostoucí energii, kterou lidé vytvářeli hodinami běhu v opravdu chladném počasí, a když energie dosáhla vrcholu, začal ohňostroj. IGNITE jsou fantastické běžecké boty, v nichž jsem toho vedle treter od PUMY už také hodně natrénoval, a opravdu mi pomáhají udržet si potřebnou hladinu energie. Právě proto jsem si IGNITE tolik oblíbil.“

PUMA And Usain Bolt Ignite New York

Usain Bolt při rozhovoru…

„Jsem nadšený, že jsem spolu s PUMOU opět v New Yorku. Mám na tohle město speciální vzpomínky. Ať už jsem zde na soutěži, nebo kvůli nějaké jiné příležitosti, vždy si to tady ohromně užívám. Je skvělé být zpátky,“ dodal Usain.

Pakliže chceš shlédnout Usaina Bolta v New Yorku, koukni na následující video: