Zahradní krby a udírny – Na zahradě mají důležitou úlohu!

Zahradní krby s grilem a udírnou jsou ideální variantou pro otevřené ohniště nebo přenosné grily. Tyto velkolepé stavby se mohou stát součástí venkovní kuchyně, altánku nebo pergoly. Začněte si pobyt na svém pozemku užívat se vším všudy!

Ohniště na vašem pozemku neslouží jen k přípravě opečených nebo grilovaných pokrmů, jde o místo, které plní společenskou funkci. Setkáváte se zde se svými blízkými z rodiny a okolí. Nad dobrým steakem nebo grilovaným zeleninovým špízem si povídáte, smějete a užíváte si společné chvíle a příjemnou atmosféru.

Představení zahradních krbů

Co si vlastně pod pojmem venkovní zahradní krby představit? Jedná se o víceúčelovou stavbu, která s sobě spojuje výhody otevřeného ohniště, grilu a udírny. Tato kombinace umožňuje připravit své oblíbené grilované, opečené i uzené pokrmy bez námahy a v domácím prostředí.

Myslíte si, že je krb pouze ‘’drahá sranda’’, kterou stejně použijete jen pár měsíců v roce? Opak je pravdou, tuto okrasu vašeho pozemku budete moci používat téměř celý rok. A výhodné pořízení u zahradnikrbyveris.cz vám navíc ušetří pár tisíc korun.

Díky krytému ohništi, grilovací mřížce a komínu na uzení přípravě pokrmů nebrání žádné počasí. Kdykoliv dostanete chuť, budete si moci pohodlně připravit steak, zeleninu, rybu nebo také domácí chléb a výborný koláč. Krb je možno využít různými způsoby, jako otevřené ohniště, troubu, pec, udírnu nebo gril.

krb2

Snadná a rychlá montáž

Nespornou výhodou zahradního krbu je také snadné montáž. U zahradnikrbyveris.cz si koupíte krb jako stavebnici a jednotlivé díly poskládáte. Stavebnice z vápenopískových cihel nepotřebuje spojit žádné lepidlem či maltou, všechny díly drží nasucho! Díky této speciální technologii je krb odolný vůči popraskání, způsobenému žárem ohně, vysokým mrazem nebo povětrnostními podmínkami.

Grilovací krby jsou vyrobeny z betonových bloků, odolných vůči žáru, mrazu a povětrnostním vlivům. Výhodou vymývaného betonového povrchu je vysoká pevnost, snadná údržba, stálá barevnost a odolnost.

Vlastní zahradní udírna? Skvělý gril? Krásný krb? Splňte si své touhy ještě dnes!