V čem vám ajurvédská masáž uleví?

Každý z nás by si měl najít svůj vlastní způsob odpočinku a také svůj vlastní způsob regenerace a očisty těla. Neexistuje jeden jediný způsob a tak si můžete vybrat takový, který vám bude vyhovovat. Rádi relaxujete pasivně a užijete si například dobrou masáž?

A slyšeli jste již o ajurvédské masáži?

Ájurvédská masáž má historii dlouhou tisíce let a patří k základním terapeutickým technikám a pochází původem z Indie. Odtud se poté rozšířila do celého světa. V čem vám ajurvédská masáž pomůže a uleví?Mezi základní charakteristiky ajurvédské masáže patří, že účinně bojuje proti stresu a rovněž přispívá k očistě organismu. Tento typ masáže je vhodný pro každého, kdo trpí psychosomatickými problémy, depresemi a syndromem vyhoření, revmatickými problémy, alergiemi, slabým imunitním systémem, nedostatkem železa, nedostatkem energie, atp. I u ajurvédské masáže však existují výjimky a lidé s akutní formou choroby nebo vážnými onemocněními jako je rakovina nebo diabetes by se této technice měli spíše vyhnout. Ajurvédská masáž celého těla trvá jednu hodinu. Objednat se můžete také pouze na masáž zad, nebo masáž hlavy a obličeje. Čas na relaxaci a odpočinek byste si měli najít pravidelně. Jen tak můžete své tělo zbavit škodlivých látek.

Chcete se o této masážní technice dozvědět ještě více informací? Naleznete je na internetové adrese www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/, kde se můžete rovnou objednat. Tento web provozuje Centrum trvalého zdraví Cordeus. Kromě masáží a léčení vašeho těla se můžete objednat také na procedury, které mají za cíl léčbu vaší duše. Aby byl výsledek celostní, rádi vám zde poradí také se zdravým pohybem nebo zdravou výživou. Komplexní péče je vždy ta nejlepší. Trvalé zdraví by mělo být cílem každého z nás.