Zubaře se už nemusíš bát – krásný úsměv bude tvou chloubou

Je návštěva zubní ordinace tvoje noční můra? Jsi tvrdý chlap, ale v čekárně se ti klepou kolena? Máš zuby, které by potřebovaly vylepšit, aby ses mohl smát, balit holky, reprezentovat firmu nebo svůj byznys? V příjemném prostředí, v klidné přátelské atmosféře stomatologické kliniky ti rádi pomůžou. Jsou tu všichni odborníci pod jednou střechou a podle potřeby se ti budou ochotně věnovat.

Bělení zubů není jen pro holky

Zuby zdravé a pravidelné jsou výhrou, ale i takový chrup se časem zabarví dožluta nebo došeda působením pigmentů obsažených v jídle, nápojích a cigaretách. V takovém případě je možné zuby vybělit. Aby byl tento proces bezpečný a účinný, je dobré svěřit bělení zubů odborníkům na dentální klinice. Na základě otisků v laboratoři vyrobí speciální nosiče, do nichž se pak doma nebo v ordinaci aplikuje peroxidový gel, který má za úkol vytvořit bělostný úsměv.

Na rovnátka není nikdy pozdě

Nejsou tvoje zuby perfektně rovné? Nevadí, s dávkou trpělivosti a ukázněnosti je možné léčit i dospělé. Na zubní klinice chrup zrentgenují a posoudí potřebné zásahy. Často je nutné nějaký zub vytrhnout, aby se vytvořilo místo pro rovnání. Pokud navštěvuješ dentální kliniku, nemusíš se trmácet do jiného zařízení (a třeba i do jiného města). Ušetříš spoustu času a nervů, podle míry strachu se s tebou domluví na postupu (je možná i narkóza). Zuby se pak dostávají do ideální pozice pomocí fixních rovnátek, která ti vyrobí v laboratoři.

Vážně nemocný chrup je třeba léčit

Někdy se stane, že při sportu nebo nehodě, člověk o část zubu nebo chrupu přijde. V takovém případě se dostane na operační sál pod ruce čelistních chirurgů, kteří poraněné zuby vytrhnou a pak navrhnou jejich náhradu. Možností je několik v různých cenových hladinách, pro mladého člověka jsou ale asi nejlepší zubní implantáty. Jejich výhodou je, že se nemusí brousit okolní zdravé zuby a mají dlouhou životnost.

Vidíš, že strach ze zubaře už mít nemusíš, na stomatologické klinice Podkovka provádějí každé ošetření bezbolestně pomocí moderních přístrojů.